Eindhoven Centrum • De politie heeft woensdag vier verdachten uit Eindhoven aangehouden na een vechtpartij op de Kerkstraat waarbij in totaal zeven personen mishandeld zouden zijn.

De slachtoffers liepen wel klappen op maar raakten niet ernstig gewond. De vechtpartij brak rond 2.45 uur uit. De oorzaak is nog niet duidelijk.

Aanhoudingen

Gewaarschuwde agenten waren snel ter plaatse en konden op dat moment al twee mannen (22 en 24 jaar) uit Eindhoven aanhouden. De 22-jarige man had een mes bij zich dat in beslag is genomen. Rond 4.45 uur werd in het politiebureau aan de Mathildelaan een derde verdachte opgepakt: een 21-jarige vrouw uit Eindhoven. En na onderzoek kon de politie woensdagmiddag rond 12.45 uur een 18-jarige man aanhouden in een woning in Woensel als vier verdachte. Het viertal is ingesloten voor verder onderzoek.

Getuigenoproep

Nog niet van alle slachtoffers zijn aangiften opgenomen. De politie zoekt ook nog getuigen die meer kunnen vertellen over de vechtpartij. Zij kunnen bellen met de recherche in Eindhoven via 0900-8844.

© 112Regio en Politie Brabant Zuid-Oost